Opis stanowiska:
Metrum CryoFlex
Jesteśmy silnym światowym producentem sprzętu do krioterapii stosowanego w chirurgii i rehabilitacji, laserów medycznych, sprzętu i kosmetyków do ozonoterapii, najpopularniejszych aparatów do masażu limfatycznego - BOA. Działamy na tym rynku od 1992 roku.
To doświadczenie, wspierane najnowocześniejszymi technologiami i posiadanym zapleczem badawczo-rozwojowym, poparte współpracą z instytucjami medycznymi, pozwala nam tworzyć i oferować sprzęt medyczny o najwyższej jakości, spełniający najostrzejsze wymogi bezpieczeństwa.

Przedstawiciel Regionalny

Miejsce pracy: śląskie/Cały region, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój
Kategoria: Farmaceutyka/Biotechnologia, Sprzedaż
Typ umowy: Kontrakt
Tryb pracy: W podróży

Promocja sprzętu wśród lekarzy specjalistów, rehabilitantów i fizjoterapeutów
Utrzymywanie istniejących i zdobywanie nowych kontaktów
Generowanie i nadzór nad przetargami
Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy
Reprezentowanie Firmy w czasie zjazdów, kongresów naukowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy na rynku medycznym (medical devices będzie dodatkowym atutem)
Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji
Gotowość do pracy w terenie
Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:

Pracę w przyjaznej firmie
Podstawowe narzędzia pracy
Wynagrodzenie zależne od efektów pracy
Rozwój umiejętności zawodowych
Perspektywy awansu

Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Lokalizacja: Bielsko-Biała, Bytom, cały region, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze
Branża: Biotechnologia, Farmaceutyka
Termin ważności: 2014-01-07